Vodár Bratislava – odborník na zavolanie

Práce vodára sú v dnešnej uponáhľanej dobe veľmi žiadané. Nie len v prípade akútnej havárie, ktorú je potrebné riešiť práve v danej chvíli ale aj v prípade kúpy nehnuteľnosti  či už je to byt dom alebo chata. Pri kúpe novostavby sa predpokladá, že základná vodoinštalácia je vyriešená a práca vodára je potrebná len v prípade premiestnenia alebo rozšírenia vnútorného vybavenia ako práčka, umývačka riadu, premiestnenie kuchynského drezu, umývadla či vane. V prípade kúpy staršieho bytu , ktorý potrebuje prerábku, šikovné ruky vodar Bratislava určite využijete. V tomto prípade je limitujúce umiestnenie stupačky z ktorej sú riešené všetky rozvody. Pri riešení prerábky rodinného domu sa medze nekladú.

Práca vodára Bratislava

Vodar Bratislava s praxou
Práca a cena vodára v Bratislave

V prvom rade, či už ide o havarijný stav alebo vopred dohodnuté inštalačné práce, je vykonaná obhliadka na mieste. Pri nej odborný pracovník vyhodnotí aktuálny stav a navrhne najlepšie riešenie.  Vodár Bratislava ponúka komplexné služby pri riešení akútneho havarijného stavu, teda opravy alebo výmeny vodovodných batérií a umývadiel, opravy potrubia, opravy sprchy, vane, sprchového kúta, oprava záchodu, výmena radiátorov čistenie potrubia, krtkovanie. Taktiež rieši inštalácie jednoduchých zariadení ako práčka, umývačka riadu, vodovodných batérií, komplexnú rekonštrukciu  vodoinštalácie, zavedenie vodoinštalácií, kanalizácie do novostavieb, odborné montážne práce pri inštalácii potrubia a revíznej šachty.

Ceny vodára Bratislava

Sú práce, ktoré si doma šikovnejšie typy dokážu urobiť sami. Napríklad výmena vodovodnej batérie, či tesnenia. Ale do zložitejších vodárenských prác sa rozhodne neoplatí púšťať. V prípade, že nemáte dostatok vedomostí a zručností, by sa mohla aj jednoduchá výmena skončiť haváriou. Odborný pracovník nemá len odborné vedomosti a zručnosť ale aj profesionálne náradie ktorým vymieňané vnútorné vybavenie nepoškodí. V prípade, že sa do takejto výmeny pustíte sami, môže Vás  aj bežná robota vyjsť oveľa drahšie. Vodár Bratislava nie je len jedna osoba. Je to celý tím šikovných spoľahlivých, ústretových ľudí pripravených pomôcť  keď ich budete potrebovať. Ceny sa pohybujú podľa aktuálneho cenníka prác, podľa náročnosti vykonanej práce, druhu spotrebovaného materiálu atď. V prípade záujmu o rekonštrukciu alebo zavedenie novej   vodoinštalácie  a kanalizácie, odborný pracovník po obhliadke  vypracuje komplexnú cenovú ponuku. Viac informácií nájdete na:  https://www.riesim-vodu.sk/