Murár Bratislava je vám k dispozícii

Ak ste sa rozhodli si postaviť nový dom, alebo prerobiť váš starý potrebujete murar Bratislava.  Murárske práce nepatria k jednoduchým prácam a preto ak potrebujete murára nemali by ste sa do týchto prác púšťať sami ak nemáte skúsenosti a kvalifikáciu.  Ak ste sa rozhodli si objednať murárske práce od firmy alebo súkromnej osoby mali by ste ich prácu overiť, na základe recenzií alebo skúsenosti iných aby ste zbytočne nezaplatili niekomu kto neodvedie profesionálnu prácu. 

Ktoré práce vykonáva murár?

Murar Bratislava a jeho postup práce
Murár v Bratislave s praxou

Zhotovenie a oprava omietok,  skladanie a rozloženie murárskeho lešenia, rezanie muriva na požadovanú veľkosť, murovanie krbov, stien , komínov , klenieb a mnoho ďalších, zatepľovanie budov, domov a panelákov, pripravovanie farieb, malty, betónu. K murárskym prácam tak isto patrí aj murovanie z tehál a betónových tvárnic, opravy poškodených múrov, omietanie a stierkovanie stien, stavanie kamenných múrov a mnoho ďalších. Ale v dnešnej dobe nie je samozrejmosť, že máme dobrých murárov a iných pracovníkov, dnešné deti sa čoraz menej vyberajú tento druh štúdia, čiže murári sa nám takzvane vytrácajú. Pre vás sú tu stále ale murári Bratislava. 

Typy materiálov, ktoré murári používajú pri bežných prácach : 

1) .Tehla – veľmi kvalitný a odolný materiál, používajú sa najčastejšie na základy domov.  2).škárované tehly 3) Pórobetón –  v murárskych prácach sa využíva na stavbu stien a stropov.  4) Betónové bloky – sa kladu podobne ako tehla, tým že je väčšia ako tehla, murárske práce trvajú kratšie. Sú aj cenovo dostupnejšie ako tehla. 5) Kamenné murivo. 

Ceny murárskych prác 

Cenník je individuálny lebo každá firma si dáva vlastné ceny, záleží všetko od druhu práce, náročnosti aj ako dlho bude trvať jeho realizovanie. A mzda murárov sa pohybuje od 775€ až do 2143€. Všetko závisí od šikovnosti a praxe murára. Ak aj vy potrebujete spoľahlivého a profesionálneho murára tak určite ho nájdete na stránke https://www.mojmurar.sk/ kde vám ochotne pomôžu s vašimi požiadavkami a predstavami. Maliari Bratislava majú dlhoročné skúsenosti a prax vo svojom obore. Navyše vám vystavia nezáväznú cenovú ponuku a bezplatnú prehliadku.