Hlavné rozdiely medzi platformami WordPress.org a .com

Chcete si založiť svoju vlastnú stránku a už ste aj niečo počuli o WordPress stránkach, ale je pre vás dosť mätúci postup tvorby stránky, prípadne dostatočne dobre nerozumiete postupu ako takúto stránku vytvoriť? Tvorba web stránok Bratislava formou WordPress stránky nie je nijak náročné, avšak ak nie ste mimoriadne zdatný čo sa web stránok týka, prenechajte to radšej na odborníkov, ktorí sa tvorbe web stránok venujú. Tým, že necháte svoju web stránku založiť odborníkom pre danú oblasť, môžete si byť istý, že bude správne fungovať.

Základné rozdiely medzi platformami

Tvorba web stránok Bratislava je malé umenie
Softvéry na tvorbu web stránok

Ak ste sa rozhodli, že vaša web stránka bude pripravená ako WordPress stránka, je dôležité aby ste sa rozhodli akú platformu budete používať. V prípade platformy .org, môžete očakávať, že vaša stránka bude môcť fungovať ako eshop, môžete si vybrať dostupné aj platené šablóny, stránka sa ľahko používa, ste vlastníkom stránky, na webe je možné umiestniť reklamu a pod. V prípade platformy .com, hovoríme o nasledovných výhodách. Stránka je vhodná pre nie moc technické typy, nemusíte nadstavovať hosting ani doménu ani zálohy stránky, pretože sa o to stará služba stránky. Platforma .com je spoplatnená, pričom platforma org. je zdarma.  V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorá platforma je pre vás vhodnejšia, určite sa obráťte na spoločnosť, ktorej tvorba web stránok bratislava je hlavnou náplňou práce.

Koho osloviť?

Existuje veľa spoločností, ktoré sa venujú tvorbe web stránok, avšak pri výbere takejto spoločnosti je veľmi dôležité dbať na to, aby išlo o kvalitnú spoločnosť. Iba kvalitná spoločnosť vám dokáže pripraviť stránku, ktorá bude fungovať, jej načítavanie bude rýchle a bez problémov, ale hlavne bude prehľadná, zaujímavá a správne fungujúca. V prípade, že máte záujem o kvalitnú WordPress stránku, a teda hľadáte tím odborníkov, prípadne spoločnosť, ktorej tvorba web stránok bratislava je hlavným dôvodom založenia spoločnosti, určite sa obráťte na internetové stránky spoločnosti https://www.webest.sk/. Ide o spoločnosť, ktorá má za sebou veľké množstvo spokojných zákazníkov, veľa dobre odvedenej práce, ale hlavne vynikajúcich odborníkov, ktorí vám dokážu poradiť a ku každému zákazníkovi majú osobitný prístup.