Kúrenár Bratislava sa spoľahlivo postará o vaše kúrenie

Či už bývate v byte alebo v rodinnom dome, v ktorom na vykurovanie používate plynové kotly, radiátory, podlahové kúrenie a ďalšie súčasti vykurovacieho systému, je potrebné dbať na to, aby sa nezanedbala ich starostlivosť. Kurenar Bratislava sa vie postarať o revíznu prehliadku vašich plynových kotlov, o montáž podlahového kúrenia či klasických radiátorov, o opravu kotlov a mnoho ďalšieho. Kúrenárske služby sú vám k dispozícii celoročne. Pri kúrenárovi Bratislava sa môžete spoľahnúť na kvalitne a profesionálne odvedenú prácu a zároveň sa stretnete s priateľským a ústretovým prístupom.

Novostavba alebo rekonštrukcia? Kúrenár Bratislava si poradí so všetkým

Kurenar Bratislava s technikou
Kúrenár v Bratislave poradí s výberom zdroja tepla

Plánujete kompletnú alebo čiastočnú rekonštrukciu vašej nehnuteľnosti? Alebo ste sa rozhodli, že si postavíte nový dom či chatu? Pokiaľ áno, pravdepodobne budete potrebovať odbornú pomoc vo viacerých oblastiach, z ktorých jednou je aj kúrenie. Kúrenár Bratislava vám vymení starý vykurovací systém za nový, respektíve, pokiaľ sa jedná o práce pri novej výstavbe, od základov nainštaluje nový vykurovací systém. Ak by ste radi vymenili len istú časť vášho vykurovacieho systému, ako napríklad plynové kotly či radiátory, Kúrenár Bratislava si s tým hravo poradí. Ak ste plánovali pri rekonštrukcii vašej nehnuteľnosti vynechať výmenu vykurovacieho systému, najskôr zistite, koľko rokov už je v prevádzke. Plynové kotly je totiž najlepšie vymeniť po 15 rokoch ich používania a každoročne je potrebné vykonať ich servisovanie. Pri panelových radiátoroch je životnosť o 10 až 15 rokov dlhšia, než pri plynových kotloch. Pokiaľ používate radiátory alebo kotly, ktoré sú v prevádzke dlhšie, než je ich doba životnosti, oslovte odborníka, akým je napríklad kúrenár Bratislava, aby čo najskôr zrealizoval ich výmenu. 

Prečo sa oplatí prenechať to na odborníka

Do kúrenárskych prác sa nepúšťajte sami, bez pomoci profesionála, pokiaľ s danou oblasťou nemáte žiadne skúsenosti. Ak by ste sa napríklad do výmeny radiátorov pustili svojpomocne, mohlo by to spôsobiť zbytočné komplikácie. Nesprávne namontované radiátory môžu napríklad začať pretekať, alebo sa pri nesprávnej montáži môžu poškodiť a následne bude potrebná ich oprava alebo úplná výmena, čo bude vyžadovať ďalšie finančné, ako aj časové výdavky. Pokiaľ chcete mať istotu kvalitne odvedenej práce už na prvýkrát, oslovte kúrenára Bratislava na stránke   https://www.teplydomov.sk/, ktorý vám s radosťou pomôže.