Obývacia stena v bielom prevedení pôsobí elegantne a čisto

Zariaďovanie nábytku je jedna z najlepších činností, ktoré vás čakajú po tom, ako si pstavíte dom alebo prerobíte byt. Jednoducho to už je tá krajšia a čistejšia práca, ktorú majú radi predovšetkým ženy. Vybrať si kuchyňu, jedálenský stôl, spálňu či obývaciu izbu je veľmi príjemná záležitosť. Momentálne sú v kurze čisté a jemné farby, biele obývacie steny , či biele kuchyne. A v kombinácií s drevom či tmavším nábytkom pôsobia naozaj vkusne. Ako teda správne doladiť nábytok tak, aby vyzeral dobre a zároveň ste sa cítili dobre?

Dbajte na harmóniu farieb

Biele obývacie steny sa hodia ku všetkému
Nábytok k bielej obývacej stene

Hovorí sa , že biela farba sa hodí ku všetkému. A je to v mnohých prípadoch aj pravda a v prípade obývacích stien je to naozaj pravda. Ak sa neviete rozhodnúť  akú obývaciu stenu chcete do obývačky, stavte na bielu farbu. Biele obývacie steny sú veľmi jednoduché, nepôsobia príliš ťažko, ani priestor nijako nezmenšujú a nezaťažujú. Sú vhodné aj v prípade, že máte v obývačke bledé, ale aj tmavé podlahy. Ak máte tmavé podlahy a chcete si dať bielu obývaciu stenu, je to výborná voľba. Ak máte naopak bledé podlahy a chcete bielu obývaciu stenu, pokojne do tejto kombinácie choďte, ale pamätajte na to, že je potrebné priestor doplniť výraznými doplnkami ako sú vankúše, sedačka, závesy, obrazy, koberec. Je to jedno, niečo, čo vám priestor oživí. A práve aj to je veľká výhoda bielych obývacích stien, že sa dajú kombinovať s rôznymi farbami, takže si interiér môžete doladiť podľa toho, akú farbu máte radi. Tento krok s farbami sa robí ťažšie pri tmavých obývacích stenách, tu už potom treba dať pozor na to, aby farby spolu korešpondovali a nebili sa. Aby priestor nevyzeral príliš rozdelene. Ak máte v obývačke ešte aj krb, atmosféra bude výborná. Biele obývacie steny sú výbornou voľbou.

Minimalistické biele obývacie steny

Ak hľadáte obývaciu stenu do malého bytu, biele obývacie steny sú výborná voľba, pretože priestor pekne presvetlia. Veľkosť obývacej steny je len na vás a na tom, čo vy a vaša obývačka potrebuje. Ešte kúpiť peknú sedaciu súpravu a elegantný stôl a návšteva môže prísť.

Viac o obývacích stenách nájdete na https://www.sconto.sk/.