Drevené altánky (predaj) navrhnuté priamo pre vás

Dnešné záhrady pri dome už nadobudli úplne iný charakter ako v minulosti. Zatiaľ čo v minulosti bola záhrada na pestovanie zeleniny a ovocia aby nasýtila celú rodinu počas zimných mesiacov, v súčasnosti je využívaná skôr na relax, na oddych a pohodu. V záhrade síce vidieť aj rásť stromy, no skôr ide o ozdobné, prípadne trpasličie ovocné stromy. Okrem toho sú v súčasných záhradách stavané altánky, terasy, rôzne ihriská alebo aj bazény. Obzeráte sa po altánku? Altánok môžete dať vyrobiť podľa svojich predstáv na mieru alebo ho kúpiť ako hotovú stavbu, ktorú vám na záhrade priamo zmontujú. Drevene altanky predaj sú k dispozícii pre každého, kto chce pekný a moderný altánok bez starostí.

Vzhľad dreveného altánku

Cenovo dostupné drevene altanky predaj
Drevené altánky na predaj využijete hlavne v lete

Drevené altánky predaj môžu mať rôznu formu aj vzhľad. Môžu byť postavené z drevenej konštrukcie ako veľmi jednoduchá stavba alebo zložitejšie s jednou alebo dvomi stranami murovanými. K týmto murovaným stranám môže byť postavený gril z tehál alebo z betónových prefabrikátov. Gril je veľmi dobrým rozhodnutím. Nielen že pripravíte vynikajúce jedlo ale vo večerných hodinách sa pri ohni aj príjemne zohrejete.  Strecha na drevených altánkoch je robená z jednoduchej strešnej krytiny, pričom na štvorcových a obdĺžnikových altánkoch je mierne šikmá, na viac uholníkoch je riešená do tvaru ihlana. Vnútorné vybavenie altánku je výslovne na investoroch. Na murovanej časti steny môže byť umiestnený prírodný alebo umelý kameň, drevo alebo omietka. Veľmi zaujímavo budú vyzerať a svetielka rozvešané na celej stene.

Podlaha v drevených altánkoch

Podlaha v drevených altánkoch môže byť jednoduchá ako udupaná hlina alebo štrk alebo robená zo  zámkovej dlažby, dreva, či keramická. Ak bude vo vnútri altánku umiestnený záhradný gril z tehál, nevyhnete sa kopaniu základov. V takom prípade už budete uvažovať o zámkovej dlažbe, dreve, prípadne o keramickej dlažbe. Ak sa rozhodnete pre drevo, poraďte sa s odborníkmi. Nie každý druh dreva je vhodný na podlahu. Predsa len je to prírodný materiál, ktorý podlieha opotrebeniu. Túžite po posedení v lete pod vlastným altánkom? Dajte si navrhnúť a vyrobiť  ten svoj podľa vlastných predstáv. Viac o možnosti výroby drevených altánkov predaj sa dozviete po navštívení nasledujúcej stránky: https://www.e-altanky.sk/.